Skip to content

До уваги учасників пробного ЗНО 2020 року.

  zno-2020-osoblivosti-ta-stroki-tsohorichnoho-testu20200423_9564Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської ОТГ повідомляє щодо дат проходження пробного  та основного ЗНО. 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструвались для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 17 червня.

15 червня пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться за адресою: вулиця Вишнева, 62-А, місто Кілія (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4-гімназія).

17 червня пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії відбудеться за адресою: вулиця Вишнева, 62-А, місто Кілія (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4-гімназія).

17 червня пробне зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться у місті Ізмаїл, Одеської області.

Тому просимо усіх учасників напередодні  до 10 червня роздрукувати свої запрошення для участі у пробному ЗНО, там буде вказана адреса за якою Ви повинні взяти участь у пробному ЗНО.

ЗНО 2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Графік проведення ЗНО 2020 року

Математика

25 червня 2020

Українська мова і література

30 червня 2020

Фізика

02 липня 2020

Англійська мова

07 липня 2020

Історія України

09 липня 2020

Біологія

13 липня 2020

Географія

15 липня 2020

Хімія

17 липня 2020

 Шановні учасники роздрукуйте нові запрошення для участі у ЗНО 2020 року, починаючи з 01 червня 2020 року.

С. Мергут , начальник Відділу освіти та молодіжної політики

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей