Skip to content

Обери професію рятувальника!

imagesПеред випускниками навчальних закладів стоїть не легкий вибір майбутньої професії. Серед різноманіття цікавих професій також і професія рятувальника, яка вимагає від людини не тільки високої фахової підготовки та фізичної форми, а й великої мужності та відваги, вміння приймати відповідальні рішення.
На даний час підготовку фахівців оперативно-рятувального профілю та інших спеціальностей здійснюють наступні навчальні заклади ДСНС України:
Національний університет цивільного захисту України (м. Харків, вул. Чернишевського, 94);
Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси, вул. Онопрієнка,8);
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м. Львів,  вул. Клепарівська, 35);
Вінницьке вище професійне училище цивільного захисту ЛДУБЖД  (м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7);
Ліцей цивільного захисту ЛДУБЖД (м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7, після  9 класів).
Навчання здійснюється за наступними спеціальностями: «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Телекомунікаційні системи в управлінні, Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт, Охорона праці, Управління у сфері ЦЗ, Попередження та ліквідація НС, Менеджмент ОП та техногенної безпеки, Експертиза ОП та професійних ризиків); «Пожежна безпека» (Пожежна безпека, Управління пожежною безпекою, Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи, Профілактика пожеж, Аудит пожежної і техногенної безпеки, Автоматичні системи пожежної та техногенної безпеки); «Екологія» (Екологічна безпека); «Хімічні технології та інженерія» (Радіаційний та хімічний захист); «Психологія» (Екстремальна та кризова психологія); «Публічне управління та адміністрування (Державне управління у сфері ЦЗ)» та інші.
Переваги навчання – державне забезпечення, якісні та сучасні рівні підготовки, гарантоване працевлаштування курсантів-випускників.
За більш детальною інформацією щодо вступу до навчальних закладів ДСНС України, звертайся за адресою: м. Кілія, вул. Гагаріна,100, м. Вилкове, вул. Різдвяна,25, контактні телефони 067-792-00-78, 098-361-35-73, 096-791-90-30.
 
 
Олег Вайдич
начальник Кілійського МРС
підполковник СЦЗ

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей