Skip to content

Оформлення пенсії в один дотик не виходячи із дому.

mnogo-pensionerovНовий сервіс від Пенсійного фонду України — призначення пенсії в «в один дотик» . Українцям більше не потрібно самостійно збирати документи. Якщо раніше для того, щоб оформити пенсію, треба було сходити у сервісний центр пенсійного фонду не один раз, то зараз можна прийти лише раз, щоб забрати готове пенсійне посвідчення.Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян щодо призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг.

             Головне завдання нововведення, покращити обслуговування відвідувачів, мінімізувати витрати часу на оформлення пенсій та людський фактор.  Послуга в «один дотик» – це лише одне відвідування  установи для того, аби забрати пенсійне посвідчення. Сервіс передбачає подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді.

            Для  отримання такої послуги потрібно:

–     зареєструвати на веб-порталі Пенсійного фонду;

– авторизуватись в особистому кабінеті за допомогою електронного цифрового підпису;

–     в розділі  особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних документів для призначення  пенсій у сканованому вигляді;

–   підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення». Додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

            Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом та дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються. Забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

            Окрім цього, в установі працює ціла низка сервісів для пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників.

             Це, зокрема:

–   налаштування послуги безкоштовного  СМС – інформування (щодо призначення, перерахунку  пенсії, сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);

–   отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR- кодом;

–     отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж та щомісячні відрахування єдиного соціального внеску роботодавцем;

– кабінет страхувальника, через який можна отримати інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі заборгованості підприємства з цього виду платежу, а також електроні «довідки про трудовий  та страховий стаж» працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

За більш детальнішою інформацією можна  звернутися за адресою: м.Кілія, вул. Миру, 65, або за телефоном 42083.

                                                                                                             Наталя Козлова

                              начальник відділу обслуговування громадян (сервісний центр)

                              головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей