Skip to content

В Кілії пройде концерт на підтримку полонених українських моряків

0001 (1)13 квітня 2019 року одразу у трьох містах України – Києві, Одесі та Кілії – відбудеться волонтерський концерт зірок української естради на підтримку 24 українських моряків, що з 25 листопада 2018 року знаходяться у ворожому полоні. Військовослужбовці знаходяться у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, і лише Український Консул у Росії має змогу зі свого смартфона демонструвати хлопцям акції на їхню підтримку, що відбуваються в Україні. Тому під час концерту всі бажаючі матимуть можливість записати відеозвернення до українських полонених, яке буде розміщено в «Youtube» та соцмережах.

Столичний концерт відбудеться у Центральному будинку офіцерів ЗСУ, що на вул. Грушевського, 30/1. В Одесі він відбуватиметься на борту флагмана Військово-морських сил України фрегата «Гетьман Сагайдачний». А у місті Кілія Одеської області у Районному будинку культури (вул. Гагаріна, 23).

0001 (1)

Ідея проведення вечора «ВИ НЕ ЗАБУТІ! МИ ВАС ЧЕКАЄМО» належить волонтерам ГС Музичний Батальйон, яку одразу підтримало Міністерство оборони України та командування Військово-морських сил України. Головна мета – підтримати наших військовослужбовців морально і показати їм, що вони не забуті, що їх чекають вдома і роблять все можливе для їх якнайшвидшого повернення додому.

Відділ комунікацій Кілійської РДА

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей