Skip to content

Оголошення

На виконання Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» Кілійським РВК проводиться призов громадян України віком від 20 до 27 років на строкову військову службу.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 587 від 12.08.2015 року громадянам України які призиваються на строкову військову службу виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат перед початком проходження строкової військової служби.

Додатково повідомляємо, що згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України 28 серпня 2014р. було прийняте рішення «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014р. № 744 щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в антитерористичні операції в Донецькій та Луганській областях.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Кілія, вул. Червоногвардійська, 70.

С.А. Корак.
Військовий комісар Кілійського районного
військового комісаріату, майор

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей