Skip to content

Шановні працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти.

22530Так склалось символічно, що наше свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так педагоги, працівники освіти дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.
Кожне свято має свою магію. Певно, магію сьогодні створює море квітів та океан вдячних слів.
В нашому районі функціонує 23 загальноосвітніх, 5 позашкільних, 17 дошкільних навчальних закладів та ДЗОВ «Супутник».
Понад 1600 працівників сьогодні спільними зусиллями примножують традиції освіти району. І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень, організацію харчування та медичного обслуговування – всюди є яскраві приклади самовідданої праці наших колег, які роблять спільну справу – виховання дітей, майбутнього нашого району, нашої держави.
У навчальних закладах району працює 830 педагогів. 426 (51%) мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, забезпечують високий рівень навчально-виховного процесу відповідно до освітньо-кваліфікаційних вимог сучасності.
Про рівень професіоналізму педагогів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району говорять показники відзначення відомчими нагородами. Педагогічне звання «старший учитель» мають 77 вчителів, «учитель-методист» – 67. Нагороджено Почесною грамотою Департаменту (управління) освіти і науки облдержадміністрації 190 педагогів, Грамотою Міністерства освіти і науки України – 75, 53 – нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», 1- нагрудним знаком “О.А.Захаренко”, 1 – нагрудним знаком «Софія Русова», 1 – нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 46 педагогів є лауреатами щорічної премії голови райдержадміністрації «За ініціативу, творчість та педагогічний пошук», яка була започаткована у 2005 році. Всього такою премією, починаючи з 2005 року, було відзначено 52 педагога.
Педагог – це горда, славна й сива посада, вище якої нічого не може бути.
Час і прогрес змінюють природу, одні професії зникають, інші – з’являються. А серед багатьох постійних – спеціальності вчителя, вихователя.
І через віки вони так само, як і сьогодні, будуть йти до вихованців, учнів, щоб відкрити ті ж незмінні величини: матір, отчий дім, народ, Батьківщина.
Від Вас, шановні колеги, залежить завтрашній день нашої держави, добробут її народу.
Так, це саме ми на передовій творення майбутнього, в наших руках найголовніша зброя і найцінніший матеріал – свідомість завтрашнього дня. Безцінною є Ваша праця, адже без знань жодна людина не спроможна досягнути успіху в житті. Честь і слава кожному з Вас!
Шановні сивочолі ветерани освітянської ниви! Я низько вклоняюся Вам за неоціненний внесок у розвиток освіти нашого району, за Ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться у серцях учителів, які продовжують втілювати у життя Ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню дітей.
Дорогі працівники освіти району! Сьогодні Ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Складаю глибоку подяку Вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.
Бажаю Вам усім святковості і просвітленості у трудовій щоденності, міцного і невичерпного здоров’я, миру, добробуту і родинного затишку, наснаги й щастя, оптимізму, злагодженості в діях, успішності й переможності, нових здобутків і добрих справ в ім’я України.
Хай щедрою буде доля, оминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають довіра та любов. Натхнення Вам, мудрості і терпіння у нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління − майбутнього нашої Батьківщини.
Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм.
Зі святом!

З повагою, керівник відділу
освіти райдержадміністрації – С.І.Мергут

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей