Skip to content

Шановні виборці Кілійського району!

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви – звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить Вам проголосувати!

Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

Не упустіть нагоду перевірити свої персональні дані і скористатися своїм конституційним правом голосу.

Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Леніна, 44, каб. №25(ІІ поверх), тел. 4-23-94, 4-35-97
Вдячні за співпрацю.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців апарату Кілійської РДА

Предыдущие новости

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях

ADVERTISMENT

Are You Ready to Explore the Renewed JupiterX with Advanced User Experience?

Больше новостей